Air Jordan 12 Black and White Color Matching Review


aj 12 black and white, jsou klasické boty, které nosil Michael Jordan v sezóně 96-97. Jordan vyhrál s teniskami druhý rok za sebou bodovaný titul a svůj devátý bodovaný titul v kariéře. Výběr výrazného materiálu DURA-BACK je jeho největší předností a se svrškem z přírodní kůže lze maximalizovat stabilitu celého páru bot a vyhnout se tak vymknutí, když nohy opadávají. Jedná se také o první pár bot Jordan s celorozepínací ZOOM-AIR. Dnes je Air Jordan 12 stále nezapomenutelný a jeho re-enactment verze přináší vzpomínky na tuto horkokrevnou éru. Dnes bych se s vámi rád podělil o skutečné bojové hodnocení barevně ladících tenisek Air Jordan 12 (číslo položky 130690-001).
1. Hodnocení vzhledu Air Jordan 12 v černé a bílé barvě

Co se týče vzhledu tenisek, benevolentní vidí benevolentní a moudří vidí moudrost. Mnoho fanoušků bot Jordan se však shoduje na tom, že černobílá barva je z barev Air Jordan 12 nejlépe vypadající. Černobílé kontrastní barevné provedení, jednoduché a stylové, ať už se nosí na kurtu nebo v běžném životě, bude středem pozornosti každého.
2. Balíček Air Jordan 12 černobílé hodnocení barevného sladění

Jeho obal pochází hlavně z tkaniček. Tkaničky jsou prodřené až k hornímu otvoru a těsnost ovinutí se zdá být nedostatečná. Fixace paty mi nestačí. Když běžím, přední noha se dotýká země a jasně cítím, že pata v botě klouže, ale kotník je stále svázán svrškem, takže toto klouzání nebude mít žádný dopad na skutečný boj.
3. Air Jordan 12 černo-bílá barevně sladěné hodnocení prodyšnosti


Celokožené tenisky pak postrádají větrací otvory a svršek i ponožky jsou po hře mokré, takže ventilace bude špatná.4. Hodnocení odolnosti proti opotřebení Air Jordan 12 v černé a bílé barvě


Po 5 intenzivních poločasových zápasech jsem zjistil, že podrážka je stále velmi odolná proti opotřebení, alespoň nedochází k žádnému zjevnému opotřebení, což je potěšující. Air Jordan 12 Black and White Color Matching Evaluation of Cushioning


5. Air Jordan 12 má dobré odpružení.


Bez ohledu na přední nebo zadní část, pocit je měkký, díky čemuž je technologie ZOOM cítit jako kapající a jemná, a Jordan 12 má dobré odpružení.
Zkrátka celý pár bot Air Jordan 12 je ve skutečném boji stále relativně dobrý. Vybírá se zejména vysoce kvalitní kůže, která je plná textury a příjemná na nošení. Neexistuje žádný efektní vzhled, jednoduchost a praktičnost se vrací k původnímu vzhledu basketbalových bot, který milují především lidé. Kromě černobílého sladění barev je i 12 černá a červená také velmi klasické barevné sladění.