Když už jsme u řady AJ, první věc, která vás napadne, jsou Air Jordan 1 a AJ 11. Air Jordan Air Jordan 1 zahájily novou éru a Air Jordan 11 je zlomový bod nové éry.

Air Jordan 11 je jedním z nejklasičtějších stylů v řadě AJ a jeho největší předností je lakovaný design kolem svršku. Toto je také poslední generace trapézových bot využívajících vzduchový polštář Air Sole.S celoplošnou karbonovou deskou přidanou k podrážce má vysokou odolnost proti zkroucení a přijatelnou praktičnost. Pojďme si tedy dnes otevřít AJ 11 Demon King.

Krabice Air Jordan 11 se liší od ostatních originálních krabic a je také designově pečlivější. Základní barva je černá a horní polovina krabice je velká „23“, což je Jordanovo číslo. Ve spodní části je logo Jumpman a Jumpman, které lze vidět pouze při hraní na výšku.


Otevřená krabice je plastový kryt, potištěný římskou číslicí XI, což je význam 11. generace.


Papír odolný proti vlhkosti není obyčejný design, ale napodobuje texturu uhlíkové desky podešve.


Po odstranění obalu je to hlavní tělo boty, Air Jordan 11 v černé barvě.

Boty jsou vyrobeny z černé lakované kůže od špičky až po patu a vizuální efekt je vynikající. Jazyk a okolní části jsou také převážně kožené a prodyšnost není příliš dobrá. Střed jazyka Air Jordan 11 používá jako ozdobu logo Jumpman. Přestože je celé tělo bot černé jako hlavní barva, z boku není jednotvárné, ale plné vrstev. Mezipodešev je bílá a z boku působí velmi "plne". Podešev je křišťálová, která je plná designu. Střední dlaň je Jumpman Logo a obrovská karbonová deska a celková podpora je velmi dobrá.Air Jordan 11 výhoda:


1. Jako jedna z nejklasičtějších bot ze série AJ ​​není ani nyní svým designem zastaralá a je velmi dobrá i na denní nošení.


2. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoké provedení, je vnitřní výplň velmi podstatná, takže pocit z balení je stále dobrý.