Fuj~ Konečně je zase čas napsat tenisky! Dnes budu mluvit o klasické NO.1- Air Jordan 1. Takový klasický a trendy typ bot musí být vyprodán při každém vydání.

v srdcích každého fanouška tenisek – Počínaje rokem 1985 otevřely Air Jordan 1 éru basketbalových bot Nike Jordan a tento trvalý typ obuvi přetrvává dodnes. Přestože Air Jordan 1 není nejlepší praktickou botou pro nošení v basketbalových botách, je skutečně zaslouženou hvězdou a oblíbeným oblíbencem. Zejména v posledních dvou letech stále více dívek řídilo Air Jordan 1. Jen si to představte, krásná dívka, která nosí tenisky, po kterých všichni chlapci touží, jak nemůže být taková kombinace vzrušující?

Air Jordan 1 High (nejklasičtější typ obuvi)

Air Jordan 1 High je první a nejklasičtější model bot Air Jordan 1. Air Jordan 1, na který obvykle odkazujeme, na něj ve skutečnosti odkazuje.


Nejdůležitější vlastností Air Jordan 1 High je, že štítek na jazyku je Nike Air a je zde 9 otvorů pro nošení tkaniček.
Pokud to chcete rozdělit, High má také rozdíl mezi OG (model prvního roku) a non-OG. Je také velmi jednoduché rozlišovat mezi těmito dvěma. Pokud jsou jazyk i pata logem hrazdy, pak se jedná o model bez OG.
Barva "Chicago" není jen tradiční barvou Chicago Bulls, ale také "první barvou" Jordan 1 v našich srdcích: červená a bílá s černou vlnovkou, nejklasičtější, ale také nejoblíbenější. V zápase proti Celtics v roce 1986 měl Jordan na sobě toto chicagské barevné schéma a zaznamenal ohromujících 63 bodů v jediném zápase. Kromě těchto zvláštních významů nosí dívky toto barevné schéma také velmi krásné, s všestrannými styly.
Obecně platí, že tržní hodnota a sběrná hodnota modelů OG bude vyšší. Takže až příště uvidíte pár Air Jordan 1 s „9 dírami, logem Nike Air na jazyku a bez loga na patě“, budete vědět, že se jedná o klasický model, a určitě se trefíte správně.